Hieronder ziet u de teamfoto van 2021-2022

Directeur:  Maurice Schaepkens (aanwezig maandag tot en met donderdag)

Adjunct – Directeur: Wendy Sark (aanwezig maandag, dinsdag donderdag, vrijdag)

Groep 1-2 A: Monique Rikaart (aanwezig maandag, dinsdag, woensdag) en Daphne Wolters (aanwezig dinsdag, donderdag en vrijdag)

Groep 1-2 B:  Chandra Jaggi (aanwezig maandag, dinsdag, woensdag) en Stephanie Pijnappel (aanwezig donderdag, vrijdag)

Groep 1-2 C: Sandra Arkensteijn (aanwezig maandag, dinsdag, woensdag) en Elian de Zwart (aanwezig donderdag en vrijdag)

Groep 3: Pepita Buhre (aanwezig maandag t/m vrijdag)

Groep 4 : Jessica van Dusschoten (aanwezig maandag en dinsdag) &  Vera Stocker (aanwezig woensdag, donderdag, vrijdag)

Groep 5A: Yvonne Knijnenburg (aanwezig maandag, dinsdag en woensdag) en Chris van Beekum (aanwezig dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag)

Groep 5B: Maud van Elburg (aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag) en Wendelien Romijn (aanwezig woensdag)

Groep 6: Eva Rozhnovskyi (aanwezig dinsdag t/m vrijdag) en Maurice Schaepkens (aanwezig maandag)

Groep 6/7: Brenda Boon (aanwezig maandag t/m vrijdag)

Groep 7: Ewoud van Geffen (aanwezig maandag t/m donderdag) en Isabella Gabriele (aanwezig donderdag en vrijdag)

Groep 8A: Luca van Geest (aanwezig maandag t/m donderdag)

Groep 8B: Wendy Sark (aanwezig maandag en dinsdag) en Karen Gunst (aanwezig woensdag t/m vrijdag)

Intern begeleider:  Martine Hoogerhoud (aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag)

Ondersteuning: Claudia van Adrichem, Natasja van der Linden, Shivani Rosiek, Yvonne Knijnenburg, Rachella Lachman, Isabella Gabriele, Ruben Morawek)

Gym: Ruben Houtepen (aanwezig maandag tot en met donderdag)

ICT & Dalton coördinator :  Wendelien Romijn (aanwezig dinsdag, woensdag en vrijdagochtend)

Reken & Techniek coördinator: Elian de Zwart (aanwezig dinsdag)

Administratie: Mirjam Vieveen (aanwezig maandag t/m vrijdag tot 13.00 uur)

Conciërge: Raymond Kop (aanwezig maandag tot en met vrijdag)