Hieronder ziet u de teamfoto van 2022-2023

 

Directeur:  Maurice Schaepkens (aanwezig maandag ,dinsdag, donderdag en vrijdag)

Adjunct – Directeur: Wendy Sark (aanwezig maandag t/m donderdag)

Groep 1-2 A: Monique Rikaart (aanwezig maandag, dinsdag, woensdag) en Daphne Wolters (aanwezig donderdag en vrijdag)

Groep 1-2 B: Sandra Arkensteijn (aanwezig maandag, dinsdag, woensdag) en Elian de Zwart (aanwezig donderdag en vrijdag)

Groep 3: Pepita Buhre (aanwezig maandag t/m vrijdag), Stéphanie Pijnappel (aanwezig maandag, donderdag en vrijdag) en Vera Stocker (aanwezig dinsdag en woensdag)

Groep 4 : Kim Brummelhuis (aanwezig maandag t/m vrijdag), Yvonne Knijnenburg  (aanwezig donderdag)

Groep 5:  Isabella Gabriele (aanwezig maandag, donderdag en vrijdag) en Yvonne Knijnenburg (aanwezig dinsdag en woensdag)

Groep 6A: Rachella Nahnkoesing (aanwezig maandag en dinsdag) en  Eva Rozhnovskyi (aanwezig woensdag t/m vrijdag)

Groep 6B: Ewoud van Geffen (aanwezig maandag t/m donderdag) en Ymke Meerding (aanwezig maandag, donderdag en vrijdag)

Groep 7: Brenda Boon (aanwezig maandag t/m vrijdag) met ondersteuning van Saskia Dormits (aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)

Groep 8: Luca van Coesant (aanwezig maandag t/m donderdag) en Karen Gunst (aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)

Intern begeleider:  Martine Hoogerhoud (aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag)

Ondersteuning: Daphne Wolters (aanwezig maandag), Natasja van der Linden (aanwezig maandag en dinsdagochtend), Ymke Meerding (aanwezig maandag, donderdag en vrijdag), Tjeerd Sijtsma (aanwezig dinsdag en vrijdag), Saskia Dormits (aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)

Gym en MRT:  Ruben Houtepen (aanwezig maandag tot en met donderdag)

ICT & Dalton coördinator :  Wendelien Romijn (aanwezig dinsdag en woensdag)

Reken & Techniek coördinator: Elian de Zwart (aanwezig dinsdag)

Administratie: Mirjam Vieveen (aanwezig maandag t/m vrijdag tot 13.00 uur)

Conciërge: Raymond Kop (aanwezig maandag tot en met vrijdag)