Beste ouders,

Deze week was er niet alleen de start van de Kinderboekenweek; maar ook Dag van de Leerkracht. TikTok fenomeen Wildebras had een speciale boodschap voor ons!

https://shoutout.vip/nl/download/0803a9fb-cad0-48b2-8371-bd8b67933af9

Met het project Groen moet je doen zijn we al enkele weken GigaGroen bezig op Waterland. Op 19 oktober laten we u graag zien hoe we aan dit thema gewerkt hebben in de school.

Aan het begin van deze week was de eerste MR vergadering van dit schooljaar. Onder anderen het jaarplan en ons Covid Protocol zijn in deze vergadering besproken. Met het Covid protocol zijn we voorbereid op diverse situaties die zouden kunnen ontstaan. In het onderstaande plaatje ziet u kort welke fases er kunnen ontstaan.

Het spreekt voor zich dat we ons dit moment bevinden in de eerste fase; namelijk dat de school volledig open is. Er is geen aanleiding om op dit moment op te schalen naar een van de andere fases. Op het moment dat er vanuit de overheid wordt gecommuniceerd hierover; kunnen wij terugvallen op het Covid Protocol.

In ons jaarplan omschrijven we de doelen die we stellen voor een schooljaar. Het is een onderdeel van ons schoolplan. Het schoolplan heeft een looptijd van 4 jaren. Dit schooljaar ronden we een schoolplan periode af en zullen we weer een nieuw plan schrijven. Eind komende week ontvangt u meer informatie over de inhoud van ons jaarplan en het schoolplan.

Met de herfstperiode is helaas ook het griepseizoen gestart. Dit houdt in dat ook onze teamleden soms ziek afwezig zijn. Net zoals andere jaren zullen we zoveel mogelijk de groep opvangen op de eerste ziektedag. Het kan voorkomen dat we u moeten vragen de kinderen thuis te houden vanaf de tweede ziekte dag van de meester of juf.

Onze ouderraad is nog op zoek naar nieuwe leden. Heeft u interesse in het ondersteunen van de school bij diverse activiteiten; laat dit dan weten bij Maurice of Wendy. We brengen u graag in contact met een van de OR leden.

Komende week is de schoolfotograaf er weer. Op woensdag 12 oktober zullen de kinderen weer worden vastgelegd. Via Mirjam heeft u hier alle informatie over ontvangen.

Met vriendelijke groet,

Maurice Schaepkens

Wendy Sark

Directie Daltonbasisschool Waterland